CHECK-UP HİZMETİ
Veteriner hekimliğimizde check-up olgusunu şu şekilde yorumlayabiliriz; henüz septomları oluşmadan, rahatsızlıklarda belirgin şikayetler gelişmeden ve henüz erken safasında iken saptanması amacıyla yapılan muayene ve tetkik muayene yöntemleridir.

Check-up faydaları
Check-up enfeksiyonel hastalıklarınların erken dönemlerinde teşhis edilmesinde bizlere yadımcı olmasıyla ve böylece evcil dostlarımızın sorunlarının fazlal ilerlemesini önlememiz yardımcı olur. Bunlardan dolayı, hiç bir şikayeti olmasa da her hayvanın yaşına ve genel sağlık durumuna göre değişen periyotlarla aile veteriner hekiminize götürülerek genel sağlık kontrolünden geçmesi gerekir.
Önemsiz olduğunu düşündüğünüz bir belirti çok önemli bir hastalığın habercisi olabilir ve birçok hastalığın tedavisi ancak erken tanı ile mümkündür. İşte bu yüzden dostlarınızı veteriner hekiminize götürmek için hastalanmalarını beklemeyin
Chech-up'lar ile ileride oluşabilecek hastalıkların önüne geçilebildiği gibi, başlangıç aşamasındaki rahatsızlıkların ilerlemesi de engellenebilir.
Yapılacak check-up'lar ile birçok hastalık taranabilir, şüphe edilebilecek bulgularla karşılaşılabilir, hasta sahiplerinden alınan bilgilere ve test sonuçlarına göre araştırmalar değişik alanlarda derinleştirilebilir.
Dostlarınızla daha uzun ve sağlıklı bir birliktelik için düzenlediğimiz CHECK-UP kampanyamızla sağlanan erken tanı ve tedavi şansını kaçırmayın.

  • CHECK-UP DA ŞUNLARI YAPILIR
  • FİZYOLOJİK GENEL MUAYENE
  • HEMOGRAM(TAM KAN SAYIMI)
  • BİYOKİMYASAL KAN ANALİZİ (14 PARAMETRE)
  • DİAFRAM GÖĞÜS BOŞLUĞU RÖNTGENİ
  • KARIN BÖLGESİ RÖNTGENİ VE ULTRASONOGRAFİSİ