2010 yılında Ankara Yenimahalle bölgesinde açılan Veteriner Merkezimiz hayvan severlere tecrübeli, kaliteli ve tam donanımlı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

İzlediği çizgi ile her zaman fark yaratan merkezimiz disiplinli, güler yüzülü ve tecrübeli veteriner hekimlerden oluşan bir kadroyla kurulmuştur.

Dostlarımızın tüm bakımı ve periyodik koruyucu hekimlik uygulamaları, modern ve temiz şartlarda gerçekleştirilirken, Veteriner Merkezimiz medikal donanımı ve uzman hekim kadrosuylada 7 gün 24 saat onların yanında olmakta ve hergün birçok hayvan ve hayvansever için umut ışığı olarak, başarılarına hızlı adımlarla devam etmektedir.

Hedefimiz evcil dostlarımızın 7/24 yanında olmak onları ve hayata bağlamaktır. Teşhis ve tedavilerimizde, veteriner tıbbın tüm olanaklarını olabildiğince siz hayvansever dostlarımıza sunmaktayız.

Veteriner merkezimiz Hizmete girdiği günden itibaren hastalarımıza en iyi ve en modern şartlarda hizmet sunmak için çağın zorunluluğu olan teknolojileri gün ve gün takip etmekte kendine ilke dinmiştir.

Hayvanlarınızın sağlığı ile ilgili tüm sorularınızı bizi ziyaretiniz esnasında veteriner hekimlerimizle tartışabiliriz.